Nabídka služeb - nejen z dronu

Realitní videa

Kompletní služba pro realitní makléře a developery. O nic se nestaráte, vše zařídíme. Součástí služby je tvorba infografiky, sestavení scénáře i nafocení nemovitosti nejen z dronu, ale i ze ze země. Zařídíme také virtuální staging a video jsme schopni dodat do 48 hodin.

Sportovní videa

Jsme jednička na trhu natáčení sportovních eventů z dronu. K dispozici máme i kompletní videoprodukci. Tvoříme aftermovies, reportáže, živé přenosy, máme kamerovou lanovku. Jsme schopni dodat video v den akce. Vymyslíme scénář a vhodně zapojíme partnerské plnění.

FPV drony

S našimi moderními a ultrarychlými FPV drony jsme schopni zachytit okolní krajinu či rychle jedoucí objekty z úplně nové perspektivy. Díky velikosti a modularitě našich dronů jsme schopni se dostat do míst, kam bychom se s klasickými drony nedostali.

 

Videoprodukce

Nápad, myšlenka, scénář, storyboard, lokace, povolení, gear, štáb, klapka, kamera a jedem! Profesionální natáčení pro filmové či reklamní účely, včetně celé realizace projektu. Vertikální videa, reels na míru… A když je potřeba, tak dodáme ještě v den natáčení! A také máme k dispozici filmový dron s 12bitovým záznamem do RAWu.

Naši spokojení klienti

seznamcz
actimel