Jak cheatovat v Pokemon GO?

DOWNLOAD: Stahujte Pokemon Go ZDE (pro Android), návod a download pro iOS ZDE

CHEAT UPDATE 2: Pokud chcete mít hned od startu hry Pikachu, tak nepřijímejte nabídku na pokémony na začátku. Až vám budou nabídnuti pokémoni, tak odejděte z dosahu (cca 100m) a tento postup zopakujte celkem 5x. Po páté dostanete 3 nové pokémony a mezi nimi bude i Pikachu pro Pokémon GO.

V posledních dnech se stává víc a víc populární mobilní hra Pokemon GO. Pro ty z vás, kteří nevědí o co jde, je to hra, kde chodíte po reálném světě s mobilem v ruce a hledáte virtuální pokemony podle mapy v telefonu a GPS. Pak soupeříte online s ostatními hráči. Abyste však nachytali nějaké ty pokemony, musíte prostě chodit a hledat. Nechce se vám chodit? Máme pro vás ultimátní cheaty pro Pokemon GO.

Uživatel Perchbird z Tumblru přišel na způsob jak si ušetřit nohy a přidělal si na svůj Phantom telefon, který pomocí aplikace AirDroid spojil s notebookem. Tato aplikace vám dovolí ovládat telefon přes mobilní síť, tudíž mohl lovit všechny ty pokemony pomocí dronu. Je to podle vás cheater nebo ne? Je opravdu bláznivé co dnes lidi vymyslí.

Pokud byste chtěli využít služby našeho pilota dronu Františka pro lov Pikachu, okamžitě nás kontaktujte. 🙂


celý článek + foto: gizmodo.com

11.7.2016
František

AKCE - Sleva 20% v dubnu

Jelikož nám začíná jaro, rozhodli jsme se slevit Vám v dubnu 20% na každou objednávku. Kontaktujte nás do emailu info@frantisekdron.cz s Vaší poptávkou a my Vám zdarma pošleme nezávazno [ celý článek ]

Jizerská 50 - sestřih

celý článek ]

Černá karma pro Karmu

Mělo to být překvapení roku. Po mnoha odkladech vystoupila firma GoPro s vpravdě barnumskou reklamou na svůj dron Karma. Nadšení zavládlo mezi všemi, kdo se těšili na nějakou novinku a zl [ celý článek ]