Videoprohlídka nemovitosti z dronu

Realitní projekty a videoprohlídky. Dnes už věc, bez které nemovitost neprodáte. Umíme zpracovat videa jak z výšky tak i uvnitř objektu. Dron v realitách v podání pilota a kameramana Františka!

Máme  opravdu spoustu zkušeností s natáčením nemovitostí a pozemků. Klientům usnadníme práci maximálním možným způsobem. Ať už při natáčení či při střihu fungujeme jako samostatná jednotka. Jsme schopni vytáhnout ty nejpodstatnější informace z inzerátu popisované nemovitosti a na základě našich zkušeností doporučit co a jakým způsobem prezentovat pro nejefektivnější prezentaci.

Poskytujeme i fotky nemovitostí a pozemků z dronu. A nejen focení dronem, disponujeme i fotoaparátem se širokoúhlým objektivem, stativem a bystrým okem – to vše potřebujete k perfektní videoprezentaci prodávané nemovitosti.

 

Poptáváte natočení Vaší nebo klientovi nemovitosti?

honza@frantisekdron.cz

+420 723 707 958

 

20.4.2018
František

MASIV 2017 - mtb race

MASIV. Etapový závod dvojic na horských kolech. Křivoklátsko, Šumava, Slavkovský Les a Mostecká pánev během 4 dnů. Všichni závodníci cestují speciálně vypraveným vlakem. Velká pará [ celý článek ]

Drony v Holandsku chytají orli

V Holandsku mají prvního cvičeného orla ve službě proti dronům. Tento orel je speciálně vycvičen na chytání zlobivých dronů. Policejní šéf Mark Weibes říká: "Je to nejlevnější t [ celý článek ]

Ski Tour 2017

Celou tuto sezonu lítáme pro Ski Tour! Příští víkend se můžete těšit na záběry z Jizerské 50ky! [ celý článek ]