City Triathlon

vrchní uplav, ujeď, prchni! aneb, když je dobrý nápad

Když nás kluci z City Triathlonu oslovili, abychom natočili upoutávku na nadcházející triatlonový světový pohár v Karlových Varech, přinesli jsme na schůzku spoustu nápadů. Ale tím nejlepším, který se zrodil v hlavě našeho kreativce Vládi, byl námět na film Vrchní prchni. Hned jsme věděli, že to bude pecka.

Do hlavních rolí byli obsazeni Petr Kopfstein – známý český pilot Red Bull Air Race a Heidi Juránková – nadějná česká triatlonistka. Oba ztvárnili své role na jedničku.

Natáčení na letišti, kdy nám Petr létal doslova pár metrů nad hlavami byl jeden z nejlepších zážitků, co jsme při pracovním nasazení zažili. Za den jsme stihli natočit 3 spoty, na které se můžete podívat níže!

napsali o nás

Významný závod světového poháru City Triathlon Karlovy Vary je tu. Pro lázeňské město se jedná o velký svátek. A karlovarský letec a účastník prestižního seriálu Red Bull Air Race Petr Kopfstein, který miluje triatlon, se v reklamním filmečku proměnil do role falešného vrchního Dalibora Vrány z filmu Vrchní, prchni.

zdroj: denik.cz

„Natáčení bylo vtipné. V Karlových Varech jsme byli zajímavá atrakce nejen pro turisty, ale i pro místní – kvůli paruce mě kamarádi buď nepoznali, nebo se mi smáli,“ líčí s úsměvem Kopfstein, jehož před kamerou pronásledovala česká triatlonová reprezentantka Heidi Juránková.

zdroj: sport.cz

hlavní video

další teasery