Škoda Auto - světová premiéra enyaq

natáčení záběrů z dronu

Toto natáčení pro Škodovku bylo jedinečné. Vznikla sada videí pro světovou premiéru Škoda Enyaq Coupé iV. A také projekt Škoda Virtual Event.

Vstávačky každý den v 5 hodin ráno, na lokaci za rozbřesku. Hned po příjezdu nám zalepili všechny foťáky na telefonech a šlo se do akce s dronem. Mlhovače jely naplno a my se proplétali s dronem krásnými lokacemi u Mumlavského vodopádu, lomem Amerika, v Jizerských horách u přehrady Josefův důl nebo také v okolí Padrťských rybníku – v bývalém vojenském újezdu Brdy.

V hlavní roli generální ředitel celé Škoda Auto Thomas Schäfer! Natáčelo se třeba také s Annou Geislerovou, známou českou herečkou.

Videoprodukce po nas chtěla ne úplně typické záběry, které byly i dost technicky náročné, jako například nálet dronu s přetočením kamery o 120 stupňů vertikálně na Thomase, který stál na skále a pod ním byl neskutečný sráz dolu. Geniální záběr!

Nejvíce jsme si ale užili létání v lese, mezi stromy, kdy se na nás vyřítilo auto z mlhy a my se ho vydali pronásledovat. Ta oranžová barva je prostě cool a záběry vypadají skvěle!

zajímavosti

Škody Virtual Event je unikátní virtuální kino vytvořené speciálně pro tento projekt. Webové rozhraní tvořící kino Škoda Auto vás provede digitální prezentací vozu Enyaq. Výtečný storytelling ve spojení s moderní technikou, nejnovějších kamer a dronů vás vtáhne do děje. K tomu ještě to nejlepší z české přírody a jízda může začít.

V kině najdete 2 krátké filmy a také making of movie. Filmy jsou sice krátké, ale věřte tomu, že natáčení trvalo skoro 3 týdny. Výsledek taky stojí za to!

premiéra enyaq

making of movie