Fotogrammetrie A INSPEKCE Z DRONU

Nabízíme komplexní inspekce z dronu, ale také vytváření leteckých ortofoto snímků, nahrávání videí a fotogrammetrických měření. Profesionální dronové inspekce nabízí cestu k větší efektivitě, bezpečnosti a minimalizaci rizikových faktorů. Jsme připraveni poskytnout naše služby kdekoliv v ČR.

Využíváním našich dronových inspekčních služeb pro vizuální i termovizuální kontroly, získáte řadu výhod:

  • schopnost inspekce těžko dostupných lokalit
  • dostupnost do oblastí s potenciálním zdravotním, bezpečnostním nebo environmentálním rizikem pro lidi
  • šetření energie, zvyšování výrobní efektivity a snižování prostojů

INSPEKCE SOLÁRNÍCH PANELŮ a větrných turbín

Provádíme také dronové inspekce solárních panelů, větrných turbín a jiných energetických zařízení. Naše drony, vybavené termokamerami, jsou schopné efektivně detekovat poruchy na solárních panelech a dalších zařízeních spojených s energetikou, které mohou snižovat výrobu energie a tím i efektivitu vašeho systému. 

ZATÉKÁNÍ DO PLOCHÝCH STŘECH

Nabízíme detekci zatékání do plochých střech. Tuto inspekci je nejlepší provádět po dešti, kdy měla voda dostatek času se vsáknout. To ovlivňuje tepelnou vodivost, která je za vlhkých podmínek větší a lépe detekovatelná termokamerou. Ideální podmínky pro inspekci jsou bez přímého slunečního svitu, s venkovní teplotou okolo 10°C a již suchou střešní plochou. Na konci inspekce dostanete protokol s ortofotomapou střechy, na které jsou vyznačeny místa se zjištěnými poruchami.

OSTATNÍ INSPEKCE Z DRONU

Jsme schopni zalétat i nejrozmanitější požadavky zákazníků, jako například budoucí výhled z bytu, rozsah škody na poli po náletů divočáků, ortofotomapu pro zákresy zástavby nebo komunikací apod.

NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT

    Odesláním automaticky souhlasíte se zpracováním údajů a s podmínkami zásady ochrany os. údajů.

    Zaujala vase naše služba natáčení dronem? Ozvěte se nám a spolu vymyslíme nejlepší variantu, jak projekt zprocesovat.