NATÁČENÍ REALITNÍCH VIDEOPROHLÍDEK

KOMPLETNÍ SLUŽBA PRO REALITNÍ MAKLÉŘE A DEVELOPERY

Nabízíme kompletní službu natáčení nemovitostí či pozemků. Při natáčení realit využíváme jak řadu pozemních kamer, tak i drony, abychom získali ty nejlepší záběry vybrané nemovitosti, jak ze země tak ze vzduchu. Výsledkem naší práce je poutavá videoprohlídka nemovitosti, která představí vybranou nemovitost v tom nejlepším světle tak, aby zaujala co nejvíce potenciálních kupců.

Kromě samotných záběrů nemovitosti může videoprohlídka obsahovat také titulky, hlasový doprovod nebo osobní výstup makléře. Pro lepší přehlednost přidáme i infografiku s vyznačením důležitých míst a parametrů jako například pozemek a jeho rozloha a nebo důležité okolní objekty. Máme bohaté zkušenosti jak s pozemky, nemovitostmi tak i s velkými developerskými projekty.

Jako bonus v rámci natáčení vždy děláme i fotografie reality, které jsou v ceně natáčení, tuto službu je však možné objednat i individuálně mimo natáčení.

NAŠI SPOKOJENÍ KLIENTI

UKÁZKY NAŠÍ PRÁCE

Pokud chcete být vidět, musíte to dělat jinak! Máme spousta nápadů na scénáře a nebojíme se je použít. Více o virálních realitních prohlídkách na odkazu níže.

virální prohlídky jinak

Níže příklad vizualizace skladové haly, vložené přímo do videa. Rozklikněte si další naše videa v seznamu v levém rohu videa nebo na tomto odkazu.

Zaujala vás naše služba? Napište nám nebo zavolejte na 723 707 958 a my s vámi rádi nezávazně probereme podrobnosti spolupráce.

    Odesláním automaticky souhlasíte se zpracováním údajů a s podmínkami zásady ochrany os. údajů.