NATÁČENÍ A FOCENÍ DRONY

Od roku 2015 se specializujeme na natáčení s drony a rukama nám jich prošlo už opravdu dost. Nebojíme se proletět skrz nejdivočejší místa v extrémních podmínkách, abychom doručili ty nejlepší záběry pro naše klienty. 

Máme zkušenosti s vyřizováním povolení a umíme to dělat bezpečně. Natáčíme od realitních prohlídek, sportovních i společenských eventů až po reklamy a klipy pro přední jména české scény.

S dronem samozřejmě umíme udělat i krásné fotografie z výšky. Tyto služby většinou přidáváme k natáčení za symbolickou cenu – jako bonus k celé objednávce.

Snažíme se jít s dobou a máme k dispozici i dron, který dokáže točit na výšku, což je v době sociálních sítí už v podstatě nutnost. Své stroje neustále inovujeme, abychom dosáhli na ty nejlepší možné výsledky.

FPV Drony

Natáčení pomocí FPV dronu je v poslední době velký boom. Čtyři z našich pilotů ovládají kromě DJI dronů také FPV drony, které přinášejí dynamický pohled na svět z ptačí perspektivy jak jsme ho doposud neznali. Výhodou FPV dronů je také jejich velikost, kdy dokáží prolétnout malým prostorem v závratné rychlosti. Hodí se také do interiérů, kde se na ně nevztahuje nařízení Úřadu pro civilní letectví. Můžeme na ně posadit nejnovější GoPro kameru a dosáhnout tak úchvatných výsledků.

Mezi oblíbené akční záběry patří například lety kolem budov nebo skrz úzké prostory, následování vozidel nebo lidí, skoky a různé kaskadérské prvky.

NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT

    Odesláním automaticky souhlasíte se zpracováním údajů a s podmínkami zásady ochrany os. údajů.

    Zaujala vase naše služba natáčení dronem? Ozvěte se nám a spolu vymyslíme nejlepší variantu, jak projekt zprocesovat.