Ben Cristovao

videoklip posílám ti lásku

Na tento projekt jsme byli přizvání s velkým dronem Inspire 2 Pro a za úkol jsme měli natočit akční záběry – až skoro ve stylu FPV dronu. Natáčení probíhalo vevnitř haly a byl to docela oříšek.

Začinalo se náletem na Bena, který stál na vyvýšené plošině. Zhasnutá světla, kamera, dron, klapka a jedem. Všude se to rozblikalo a my jsme lítali dle přání režiséra sem tam, zleva doprava, nahoru dolu. Koordinace pilota s operátorem kamery probíhala na maximální úrovni a po 5 opakovaních celého klipu, už jsme znali i pár slov z nového songu.

Po zhlédnutí záběrů z dronu s režisérem z Championship music byl úkol splněn a vy se zde můžete podívat jak to vypadá, když se náš filmový dron pustí do takto složité mise.

více o projektu

Video vzniklo ve spolupráci s Komerční bankou v rámci kampaně O CO2 JDE.

Klip „Posílám ti lásku“ volně navazuje na Udržitelné sessions. Z pohledu udržitelnosti je výjimečný tím, že ho lze označit za uhlíkově neutrální. Emise CO2, které byly během jeho natáčení vyprodukovány, se tvůrčí tým rozhodl kompenzovat podporou projektu zaměřeného na výsadbu nových stromů v České republice.  

Věříme, že v každé oblasti je prostor pro změnu, která povede k udržitelnější budoucnosti nás všech. Uhlíkově neutrální videoklip je pak skvělým důkazem, že ani hudba není výjimkou.

zdroj: www.ocojde.cz

videoklip