ČEský triatlonový svaz

triatlon nás spojuje

Videoprodukce změny loga České triatlonové asociace byla skvělá příležitost se vyřádit na scénáři. Dostali jsme opět volnou ruku a přišli jsme s  návrhem jak by to mohlo vypadat. Po několika schůzkách jsme se sladili i s naším grafikem Honzou a vymysleli koncept prolnutí 3D loga.

Natáčení s Petrou Kuříkovou, přední českou triatlonistkou, proběhlo během 1 odpoledne, protože počasí ani časové možnosti nám moc nepřáli. Přesto to vyšlo parádně a voiceover od Jiřího Dvořáka tomu dodal skvělou atmosféru.

Baví nás točit točit videa ze sportovních eventů, ale tyhle kreativní zakázky nás baví ještě o kus více.

„Česká triatlonová asociace představuje svůj nový vizuální styl. Nové logo se má stát symbolem spojení. Odráží se v něm totiž nejen propojení tří triatlonových disciplín, ale také národních symbolů (vlajky), srdce nebo štítu. 

Autorem loga a nového triatlonového symbolu je Lumír Kajnar, který je podepsán pod logem pro české skauty, Českou rugbyovou unii, Liftago nebo například Univerzitu Tomáše Bati ve Zlíně. „Logo má za sebou 10 měsíců tvrdého tréninku. Dostalo zabrat ve skicách, na počítači i prezentacích. Teď stojí na startovní čáře. Přeji mu, ať dobře poslouží všem, kteří v Česku dali srdce triatlonu,“ řekl Lumír Kajnar.“

zdroj: mediaguru.cz

video z naší produkce

naše sestřihy z triatlonových závodů